Головний банер

Замовити пошиття одягу

На підприємстві працює 432 людини. Наявність 2 розкрійних ділянок дозволяє виробляти до 5000 одиниць якісного крою в зміну. Швейне обладнання відомих світових фірм (Juki, Pfaff, Yamato,Pegasus,Kansay) в кількості 300 одиниць встановлено на 8 потоках. Завершальні операції по волого-теплової обробки виконуються на обладнанні фірми Potondi. Потужності виробництва залежать від складності моделей, в середньому випуск продукції за 1 місяць становить від 100 000 до 150 000 виробів.

Система автоматичного проектування фірми Gerber забезпечує високу якість посадки виробів і дозволяє максимально швидко відпрацювати конструкцію виробів відповідно до побажань замовника. Давні і міцні зв'язки з виробниками трикотажного полотна дозволяють мати на складах достатній запас сировини. Є можливість замовляти полотна будь-якої якості і переплетень безпосередньо у виробника. Підприємство має всі можливості для випуску продукції високої якості, гарантом якої є постійний контроль на всіх етапах виробництва.

Завдяки використанню програм з управління виробничими процесами, кожна одиниця продукції на всіх ділянках проходить через систему обліку і контролю. Фабрика має великий досвід роботи з іноземними замовниками по системі давальницьких замовлень. Серед наших партнерів Roch, Orsay. Schtallman, Benetton. Наші партнери можуть простежити весь технологічний процес безпосередньо на підприємстві. Розглянемо будь-які пропозиції з розміщення замовлень на пошиття виробів.

Для визначення вартості пошиття пропонованих виробів надайте наступну інформацію:

Підставою для прийняття замовлення в роботу є технічна документація на продукцію, що виготовляється, узгоджена обома сторонами.

Телефон: +380 (619) 44 00 18