Головний банер

Замовити нанесення друку

Для замовників друку ми пропонуємо:

Шовкографія (трафаретний друк)

Шовкографія передбачає нанесення друкованого малюнка способом прямого трафаретного друку. Даний спосіб заснований на проникненні барвників в волокна тканини, забезпечуючи стійкість зображення в процесі експлуатації, причому сам процес не є дуже складним. Продукція, виготовлена за допомогою шовкографії, дуже часто застосовується в сфері реклами (спецодяг, футболки, фартухи, халати, чохли для меблів, накидки і багато чого іншого), як іміджевих або презентаційних матеріалів.

Саме шовкографія вважається одним з перших способів нанесення на темні поверхні білої фарби, в результаті чого виходить неповторний дизайн і оригінальний стиль. У даній сфері застосовуються різні фарби, у тому числі і досить таки специфічні: світловідбиваючі, термочутливі та інші.

Переваги шовкографії:

Матеріали, за якими виконується шовкографія:

Перелік можливих виробів для друку:

Вимоги до макетів:

Вартість друку на текстильних виробах залежить від наступних параметрів:

Вартість розраховується індивідуально в процесі бесіди з замовником

Наше обладнання

Ми використовуємо обладнання фірми Sсhenk, що дозволяє друкувати зображення - до 6-ти кольорів. Для різних видів тканин ми використовуємо пластизолевые фарби які сушаться при 140-160С температурі. Щоб додати виробу різні спецефекти ми використовуємо добавки для обсягу, светонакопления, світловідбивання, золота, срібла, флюора, гліттер (блискітки) та ін.

Замовити послугу друку і отримати консультацію можна за телефоном:

+38 (0619) 44 07 45

Надіслати зображення для розрахунку вартості можна на адресу:

evgeniy@mtf.com.ua