Головний банер

Про компанію

Наше минуле

Мелітопольська трикотажна фабрика ТОВ ВКФ "Надія-Грандекс"в своєму розвитку пройшла декілька етапів. Заснуванням можна вважати 1947 рік. У повоєнний час в м. Мелітополі була організована панчішно-шкарпеткова фабрика, яка в 1952 році була реорганізована в фабрику з пошиття білизняних трикотажних виробів. У той момент на фабриці працювало 172 робітника. Своїх кваліфікованих кадрів на підприємстві не вистачало. Тому на базі фабрики була започаткована школа фабрично-заводського навчання.

Станом на 1954 рік на виробництві вже працювало 252 кваліфікованих спеціалістів. Оновлено двоповерховий корпус, який став основним виробничим приміщенням. Станом на 1966 рік Мелітопольська трикотажна фабрика була однією з кращих і передових у всьому Радянському Союзі. Середній вік працівників становив 26-28 років.

Після перебудови підприємство було реорганізовано в Закрите Акціонерне Товариство «Надія». Розпався Радянський Союз, а разом з ним і вся інфраструктура держави. Почалися перебої з поставками сировини. Завдяки досвіду і професіоналізму керівників підприємство успішно справлялося з даною проблемою. В 2001 році на базі підприємства ЗАТ «Надія» було створено нове-ТОВ Мелітопольська трикотажна фабрика «Надія», яке успішно працює і розвивається.

Наше сьогодення

У 2001 році, з приходом на фабрику молодої енергійної команди, підприємство переживає своє друге народження. Закуповується нове сучасне обладнання, проводиться повна реконструкція будівель, здійснюється ремонт приміщень, створюються комфортні умови праці. Фабрика сьогодні - це згуртований колектив професіоналів і бездоганна якість виробів, що випускаються. На підприємстві працює 450 працівників. Висока якість продукції забезпечується сучасним високотехнологічним обладнанням світових фірм Juki, Yamato, Pfaff, Siruba, Pegasus, Rotondi. На підприємстві впроваджена система автоматизованого проектування Gerber, а також восьміголовочна вишивальна машина фірми ZSK, цех трафаретного друку Shenk.

Команда модельєрів-конструкторів постійно розробляє нові колекції, впроваджує сміливі ідеї, стежить за розвитком моди і технологій. Фабрика працює за принципом «красиво і зручно», а інтелектуальний потенціал співробітників дозволяє втілювати в життя ідеї досить швидко. Прагнучи враховувати потреби клієнтів, підприємство постійно розширює свій асортимент. Менеджери підприємства проводять моніторинг ринку, а також вивчають його кон'юнктуру, відстежують попит, відповідно, формують пропозицію, яка максимально відповідає запиту покупців.

Наше майбутнє

В 2012 р. підприємство завершує ребрендинг. Вироби будуть випускатися під торговою маркою - «Мелітопольська трикотажна фабрика». Вироблена продукція буде орієнтована на споживачів, які цінують в одязі зручність і комфорт.